همه چیز درباره ی پلاژن تراپی برای لک صورت

پلاژن تراپی برای لک صورت

پلاژن تراپی برای لک صورت از جمله روش های کاربردی برای کم کردن لکه های صورت می باشد. افراد به دلایل مختلفی مبتلا به انواع لک می شوند. بارداری، استفاده نکردن از ضد آفتاب و بیماری های پوستی از جمله عواملی هستند که باعث ایجاد لکه هایی بر روی پوست می گردند. معمولا برخی از خانم ها بعد از گذراندن دوران بارداری لکه های قهوه ای رنگی را در اطراف بینی و پیشانی مشاهده می نمایند.

در صورتی که زیاد در معرض آفتاب قرار می گیرید و از ضد آفتاب به طور مرتب استفاده نمی کنید قطعا لکه هایی را بر روی صورت خود مشاهده خواهید نمود. رانندگان کامیون و افرادی که در هنگام انجام کار خود در معرض نور خورشید قرار دارند معمولا لکه هایی را بر روی صورت خود دارند. اشعه فرا بنفش خورشید مهم ترین عامل در ایجاد لک و سوختگی بر روی پوست است. در این مطلب قصد داریم توضیح کاملی را درباره ی پلاژن تراپی برای لک صورت ارائه دهیم. کلینیک زیبایی حریر با ارائه پلاژن تراپی برای لک صورت در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

پلاژن تراپی برای لک صورت

لایه برداری پوست و پلاژن تراپی برای لک صورت

یکی از مهم ترین راهکارها برای از بین بردن لک های موجود در صورت لایه برداری است. لایه برداری سبب می شود تا سلول های مرده و پیر پوست از روی صورت پاک شوند و سلول های جدید کلاژن سازی را از سر بگیرند. روش های متفاوتی برای لایه برداری پوست وجود دارد. در برخی از موارد ممکن است لایه بردارهای شیمیایی سبب به وجود آمدن آسیب در پوست شوند. توصیه می شود از انجام خودسرانه لایه برداری خودداری نمایید.

پلاژن تراپی برای لک صورت یکی از راه های مناسب برای لایه برداری و کاهش لک می باشد. سوزن های میکرو موجود در این دستگاه سبب از بین رفتن لایه نازک پوست می شود. لایه برداری در این روش کمک بزرگی برای کمتر شدن لکه های پوستی است. پلاژن تراپی بهتر است در طی جلسات متعدد انجام گردد تا نتیجه مطلوب و دلخواه به دست آید. با از بین رفتن لایه بیرونی پوست رنگ صورت شفاف تر شده و لکه های تیره روی آن از بین می رود. البته توجه داشته باشید که نتیجه به تدریج قابل مشاهده خواهد بود.

امواج رادیویی و پلاژن تراپی برای لک صورت

دستگاه پلاژن دارای امواج رادیویی کم خطر و سوزن های بسیار ظریف می باشد. این سوزن ها با ایجاد خراش های بسیار ظریف بر روی صورت سبب انتقال امواج رادیویی به پوست می گردند. این امواج دمای سلول ها را افزایش داده و باعث تجزیه شدن رنگدانه های لک می شوند. این رنگدانه ها به ذرات ریزی تجزیه می گردند. با انجام این تراپی در جلسات متعدد لکه های روی صورت به تدریج کمتر می گردد. در صورتی که از پلاژن تراپی برای لک صورت استفاده می نمایید قطعا نتیجه خوبی را به دست خواهید آورد.

نکات مهم درباره ی پلاژن تراپی برای لک صورت

قبل از آغاز هر درمانی باید نکات پیشگیرانه را در مورد ایجاد لک های صورت رعایت نمایید. یکی از اصلی ترین دلایل ایجاد لک صورت استفاده نکردن از ضد آفتاب می باشد. نور خورشید دارای اشعه های مضری است که می تواند منجر به ایجاد لکه های صورت شود. اگر به طور روزانه از ضد آفتاب مناسبی استفاده نمایید اقدام مهمی را در جهت پیشگیری از لکه های صورت انجام داده اید. همچنین توجه داشته باشید که بعد از جلسه پلاژن تراپی برای لک صورت حتما باید از ضد آفتاب استفاده نمایید.

پلاژن تراپی برای لک صورت

برخی از خانم ها در دوران بارداری به علت تغییرات هورمونی دچار لک های ملاسما می شوند. دلیل ایجاد این لکه ها افزایش ملانین در پوست می باشد. ملانین باعث پر رنگ تر شدن رنگدانه های پوست می گردد. خوشبخته نه در اغلب موارد این لکه ها خود به خود از بین می روند اما در صورتی که پایدار باشند می توان از پلاژن تراپی برای لک صورت استفاده نمود. توجه داشته باشید که در صورت مصرف قرص ضد بارداری نیز ممکن است به این نوع از لکه ها مبتلا شوید.

کک و مک یا لکه های فرکل از دیگر لکه های شایع در افراد به حساب می آیند. این نوع لکه ها وراثتی هستند. شکل این لک به صورت نقطه ای و پراکنده بر روی صورت است که در برخی از کشورهای اروپایی معیاری برای زیبایی به حساب می آید. کک و مک با قرار گرفتن در معرض خورشید افزایش می یابد. برخی از افراد برای درمان و از بین بردن این لکه ها اقدام به درمان می نمایند.

پلاژن تراپی برای لک صورت می تواند سبب کمتر شدن کک و مک در افراد شود.

قابل ذکر است که این نوع لکه ضرری برای بدن ندارد.

نوع دیگری از لکه ها وجود دارد که به علت کمبود مواد مغذی در بدن ایجاد می گردند. کمبود ویتامین های ب و آ می تواند باعث به وجود آمدن لکه شود. البته کم خونی و کمبود اسید فولیک نیز لکه هایی را ایجاد خواهد نمود. برای از بین بردن این نوع لکه ها  و پاکسازی پوست می توان از پلاژن تراپی برای لک صورت استفاده نمود. البته داشتن رژیم غذایی مناسب و مصرف مکمل های مورد نیاز از موارد بسیار مهم می باشد. بهتر است با مشورت پزشک و انجام آزمایش کمبود بدن خود را تشخیص دهید.

نکته ی مهم دیگر درباره ی پلاژن تراپی برای لک صورت انجام پاکسازی صورت می باشد.

این دستگاه با انجام لایه برداری از پوست سبب پاکسازی صورت می شود. بهتر است در طول روز روتین خوب و منظمی را داشته باشید تا منافذ پوست دچار آلودگی شدید نگردد. استفاده کردن از لوازم آرایشی بی کیفیت از دیگر دلایل ابتلا به لک صورت می باشد. توجه داشته باشید که داشتن یک پوست زیبا و با طراوت نیازمند رسیدگی مرتب می باشد. اگر شب ها قبل از خواب بدون انجام پاکسازی مناسب و با آرایش می خوابید باید بعد از گذشت چند سال منتظر لکه های تیره و چین و چروک عمیق بر روی پوست خود باشید. کلینیک زیبایی حریر با انجام پلاژن تراپی برای لک صورت آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button
×

Powered by WhatsApp Chat

× وقت پاکسازی