فواید حلزون تراپی

حلزون تراپی

فواید حلزون بسیار زیاد می باشد برای پوست .

اما خواص آرایشی آن با آزمایش روی حلزون در آزمایشگاه کشف شد و آزمایشات نشان داد که این گاستروپود بسیاری از مواد فعال مفید را به صورت کاملا طبیعی برای پوست تولید می کند.

حلزون تراپی


آلانتوین:

در شکل طبیعی آن فراهمی زیستی بهتری دارد. به سرعت در لایه های داخلی پوست انسان جذب می شود. آلانتوئین بازسازی پوست را امکان پذیر می کند. حلزون ها با تولید سنگ آهکی که از غذای خود به دست می آورند و به دلیل ایجاد آلانتوئین ، این ویژگی را دارند که بافت های خود و پوسته خود را بازسازی کنند.

کلاژن و الاستین:

دو ماده اصلی بافت همبند پوست. آنها پروتئین های رشته ای هستند که به مبارزه با خطوط ریز و چین و چروک کمک می کنند. آنها همچنین بهبود را تقویت می کنند.

ویتامین ها:

به غنی سازی و نرمی پوست کمک می کند. حلزون ها به دلیل تغذیه گیاهان بسیار ویتامینی ، این مواد را تولید می کنند. ویتامین ها همچنین دارای اثر ضد التهابی هستند.

حلزون تراپی

اسید گلایکولیک:

لایه برداری یا لایه برداری را با پاک کردن سلولهای مرده پوست امکان پذیر می کند ، و همچنین با پاک کردن سلولهای مرده پوست ، بافتهای آسیب دیده ، به نفوذ مواد در فولیکول های مو کمک می کند.

آنتی بیوتیک های طبیعی:

در اینجا مواردی وجود دارد که با باکتری هایی که معمولاً در عفونت های پوستی مانند استافیلوکوس اورئوس ، سودوموناس آئروژینوزا و آکنه ولگاریس وجود دارد ، مبارزه می کنند. این آنتی بیوتیک های طبیعی به بهبود برخی از مشکلات پوستی مانند آکنه ، اگزما یا حتی پسوریازیس کمک می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button
×

Powered by WhatsApp Chat

× وقت پاکسازی